+48 510 406 668 kontakt@melius.pl
Logo

CHIRURGIA NACZYNIOWA REHABILITACJA OSTEOPATIA

ul. Łódzka 35-37, 87-100 Toruń (Stawki)

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

+48 510 406 668

kontakt@melius.pl

Fizjoterapeuta

MELIUS clinic Toruń

Mgr Dominika Frankiewicz-Kubacka

mgr Dominika Frankiewicz-Kubacka

Poprawa zdrowia jest najważniejsza

Specjalizacje:

  • fizjoterapeuta
  • terapeuta manualny

Oferta terapeutyczna:

Masaż klasyczny w ciąży i połogu – sprawdzi się w dolegliwościach bólowych, zaburzeniach krążenia krwi i limfy, ponadto zrelaksuje, uspokoi i zmniejszy napięcie mięśniowe.

Taping w ciąży– jest bezpieczną metodą wspomagającą, zmniejszającą dolegliwości bólowe towarzyszące okresowi ciąży.

Drenaż limfatyczny kobiet w ciąży i połogu – niweluje obrzęki powstające w wyniku m.in. zwiększonego napięcia okolicy miednicy, przepony.  Drenaż sprawdzi się także podczas początkowej fazie laktacji, przy nawale pokarmu oraz zastojach kanałów mlecznych.

Warsztaty przyjaznej pielęgnacji – dedykowane dla rodziców już od pierwszych dni życia dziecka. Przyjazna pielęgnacja to przede wszystkim budowanie poczucia bezpieczeństwa maluszka w nowym dla niego otoczeniu, nauka umiejscowienia ciała w przestrzeni i wyznaczenie jego granic, a także realizacja naturalnych potrzeb dziecka niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Wszystko według najwyższych standardów. Podczas warsztatów rodzice nauczą się, jak podnosić, przewijać, kąpać malucha oraz odkładać do łóżeczka czy fotelika samochodowego. Dodatkowo pokażemy kilka propozycji, jak bawić się z dzieckiem aby wspomagać jego rozwój.

Masaż Shantala masaż dla noworodków – indyjski masaż, który wyrównuje napięcia oraz tworzy głębszą więź między rodzicem a dzieckiem. Doskonale relaksuje i uspokaja, sprawdza się w przypadku występowania kolki niemowlęcej. Poprawia jakość snu malucha, buduje u dziecka poczucie własnego ciała.

Fizjoterapia uroginekologiczna – terapia dla osób z problemami uroginekologicznymi, a w tym problemy z nietrzymaniem moczu, terapia blizny po nacięciach porodowych i cesarskich, uwalnianie napięć związanych z endometriozą, bolesne miesiączki, bolesne stosunki.

Aktywność ruchowa kobiet w ciąży z elementami tańca Hula, edukacja i poradnictwo seksualne, warsztaty noszenia w chuście, holistyczne podejście położnicze.

Łódzka 35-37, Toruń

tel: 510 406 668

Free Image from Freepik

Designed by Richard Pruzek