+48 510 406 668 kontakt@melius.pl
Logo

CHIRURGIA NACZYNIOWA REHABILITACJA OSTEOPATIA

ul. Łódzka 35-37, 87-100 Toruń (Stawki)

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

+48 510 406 668

kontakt@melius.pl

Chirurg Naczyniowy MELIUS clinic Toruń

Dr Jan Szczepański

chirurg naczyniowy toruń

lek.

Jan Szczepański

Wśród pacjentów cieszący się opinią lekarza z powołania: empatycznego i oddanego całym sercem swojej pracy.

Specjalizacje:

  • chirurgia
  • chirurgia naczyniowa
  • flebologia

Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy (1997). Uczestnik wielu kongresów w kraju i zagranicą. Wieloletni pracownik placówek medycznych państwowych i prywatnych, m.in. szpitali w Toruniu, Chełmży, Bydgoszczy i w Warszawie, lecznic prywatnych w Warszawie, Bełchatowie, Toruniu, Bydgoszczy.

Swoje zainteresowania zawodowe doktor Szczepański koncentruje na diagnostyce i leczeniu chorób tętnic i żył wszystkimi dostępnymi metodami. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięcza wieloletniej nauce w różnych oddziałach chirurgii ogólnej, a następnie naczyniowej w Polsce i w Europie (m.in. Paryż i Lizbona).

Wiedzę i umiejętności systematycznie poszerza podczas staży w wiodących ośrodkach chirurgicznych w kraju i za granicą, między innymi w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii CMKP w Warszawie. Tam pracował i uczył się pod okiem prof. Waleriana Staszkiewicza, któremu jest szczególnie wdzięczny za okazaną, wręcz rodzicielską, cierpliwość i wolę nauczenia go trudnej sztuki chirurgii naczyniowej i możliwości prowadzenia pionierskich badań nad diagnostyką powikłań naczyniowych w stopie cukrzycowej.

Pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Eskulap – Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń w Osielsku k. Bydgoszczy, gdzie pod czujnym okiem i ręką prof. Stanisława Molskiego może rozwijać swoją pasję zawodową, którą jest chirurgia naczyniowa i flebologia.

Dodatkowo interesuje się leczeniem owrzodzeń oraz ran przewlekłych, a także stopy cukrzycowej, współpracując z magistrem pielęgniarstwa Andrzejem Przewięźlikowskim (spec. leczenia ran przewlekłych i owrzodzeń)

W czasie wolnym uprawia kite-surfing oraz narciarstwo, jogging, ćwiczy na siłowni..

Znajomość języków
Angielski, Niemiecki, Rosyjski

chirurg naczyniowy toruń

Dzięki dr Szczepańskiemu żyję. Zlecił te badania które inni pomijali. Diagnostyka super. Później blok operacyjny. Osoba o wysokiej kulturze osobistej i zawodowej. Wyjaśni, wytłumaczy i to nie na zasadzie „na odczep się”. Miła atmosfera, bez pośpiechu i nerwowego spoglądania na zegarek. Polecam.

Janusz P.

Pacjent 

Łódzka 35-37, Toruń

tel: 510 406 668

Free Image from Freepik

Designed by Richard Pruzek